KOSZTY PRZESYŁEK

Produkty

Kurier

Kabiny Prysznicowe  -nie wysyłamy za pobraniem 150-170 zł

Armatura łazienkowa – baterie

19-35zł

Brodziki akrylowe i mineralne

35zł-75zł

Artykuły instalacyjne (przyciski, syfony, zawory,odwodnienia)

19-35zł

Akcesoria łazienkowe

13-35zł

Umywalki, Zlewozmywaki

30-45zł

Stelaże podtynkowe, Grzejniki drabinkowe

30zł-45

Mozaika

19zł-120zł

   

 

  • PRZESYŁKI ZA POBRANIEM

W przypadku przesyłki kurierskiej z opcją zapłaty przy odbiorze doliczamy opłatę w wysokości uzależnionej od rodzaju i ilości produktów od 10zł - 25zł dla każdej dostawy. Kabiny prysznicowe wysyłamy tylko po wcześniejszej przedpłacie.

  • DARMOWA DOSTAWA

W przypadku zakupu produktów z opcją "darmowa dostawa" i łączeniu ich  z innymi produktami typu: (wanny, brodziki, umywalki, stelaże podt., mozaika i grzejniki, kabiny prysznicowe

) "Darmowa Dostawa" dotyczy tylko pozycji z opisem "darmowa dostawa".

Dodatkowe koszty transportu pozostałych produktów zostaną podane przez konsultanta sklepu drogą elektroniczną badź telefoniczną.

W przypadku zwrotu produktów z Darmową Dostawą  zwrot środków pieniężnych zostanie  potrącony o koszty transportu według

obowiązujących stawek

  • ODBIÓR OSOBISTY

Po odbiór prosimy zgłaszać się dopiero po otrzymaniu od nas informacji mailowej lub telefonicznej, że zamówienie jest gotowe do odbioru

Przy odbiorze towarów należy mieć przy sobie ważny dokument tożsamości, a także znać dane identyfikujące zamówienie (jego numer, imię i nazwisko osoby zamawiającej). W przypadku zamówień opłaconych z góry (np. przelewem) wydanie towaru możliwy jest wyłącznie osobie zamawiającej lub osobom posiadającym pisemne upoważnienie do odbioru.

W przypadku odbiorów osobistych jedyną formą płatności na miejscu jest gotówka. Kasa nie realizuje płatności kartami

Produkty należy odebrać w ciągu 7 dni od daty otrzymania informacji o skompletowaniu zamówienia i możliwości odebrania towaru. Zamówienia nieodebrane w wyznaczonym terminie zostają anulowane z systemu, a wpłacone wcześniej kwoty na realizację tych zamówień zwracamy Klientowi na wskazane konto.

  • TRANSPORT NA TERENIE MIASTA POZNANIA

Sklep Przemax.pl proponuje transport na terenie miasta Poznania i najbliższych okolic.Koszt takiego transportu ustalany jest indywidualnie z kupującym po złożeniu zamówienia i uzależniony jest od rodzaju asortymentu i jego ilości.